Kdo jsme

Firma peletyeu je česká firma která vznikla v roce 2014,ale v oboru prodej paliv z biomasy se věnujem už od roku 2009.Lidé, kteří chtěli topit na pelety, si je museli ze začátku sami často nepohodlně dovážet po malých dávkách a pracně skládat, jsme zrealizovali myšlenku co nejjednoduššího objednávání  pelet přes internet.Prodáváme kvalitní certifikované dřevěné pelety o průměru 6 mm.  Pelety  ze smrkových pilin bez kůry a bez dalších pojiv. Pelety jsou lisované pod vysokým tlakem na kvalitních německých lisech . Naše peletky mají vysokou výhřevnost a velmi nízké procento popela. To znamená, že spotřebujete méně pelet a více se ohřejete. Také popel budete vynášet méně. Ušetříme Vám čas i peníze.

Velko-maloobchodní prodej

Poskytujeme komplexní služby v oblasti dodávek tepla pro velké administrativní i soukromé budovy, stejně jako pro celé obce a školy.

Zlepšování a rozvoj služeb

Každý rok zvyšujeme efektivitu našich služeb. Aktivně získáváme zpětnou vazbu od zákazníků. Umíme tak do 7 pracovních dnů dovézt jakoukoli zásilku na určené místo  a pomoci našim zákazníkům topit nezávisle, pohodlně a bez obav z výpadků dodávek.

Náš cíl

Dlouhodobým cílem firmy je návrat ekopaliv na český trh a postupným nahrazováním uhlí na našem venkově a stále se zdražujícího zemního plynu.

Našim cílem je zavést ekopaliva přímo až do domu našemu konečnému zákaznikovi tak,aby ne jenom šetřil své peníze,ale i životní prostředí kolem sebe.

 

 

 

Anketa

Jaké používáte pelety

Používám výhradně bílé peletky (976)
51%

Používám výhradně tmavé peletky (117)
6%

Teprve se chystám topit s peletky (829)
43%

Celkový počet hlasů: 1922